FURNITURE / Sofas / Sofa 8996478
nr 899 6478
SOFA
1890s, length: 140, wear, stains.
1890-tal, längd: 140
Condition: slitage , fläckar
SEK 100
Monday June 9 2014
at 19:12:52
9/6 16:04:12